Hizmetlerimiz

Kullanıcı iş ortaklarımıza home depo ve kanban gibi depolama sistemleri ile tasarım, mühendislik ve paketleme hizmetleri sunmaktayız.
Home Depo

Home Depo sistemi, iş ortaklarımıza sağladığımız hizmetin işleyişini ve operasyonlarını kapsayan bir dizi süreç ve teknolojiyi ifade eder. Bu sistem ile müşterilerimizin depolama alanlarında; üretim hattında herhangi bir kesintiye izin vermeyecek şekilde emniyet stoku yönetimi sağlanmaktadır.

Amacımız, iş ortaklarımızın stok yönetimine ilişkin harcayacağı süreyi azaltmak ve zamanında teslimatı garanti ederek üretimin sürekliliğini desteklemektir. Müşterilerimizin yalnızca tüketimini yaptıkları stok bedelini ödemeleri dolayısıyla maliyet avantajı sağlanırken atıl stok riski de ortadan kalkmaktadır.

Tüm sistem SAP entegrasyonu ile birlikte sıfır hata hedefiyle çalışmaktadır.

Kanban

İş ortaklarımıza sağladığımız hizmetlerimizden biri olan Kanban sistemi, depo yönetimini ve üretimi etkili ve şeffaf hale getirmeye yardımcı olmaktadır. İş süreçlerini daha etkin bir şekilde yönetmek, iş yükünü dengelemek ve engelleri işbirliği ile hızlıca tespit ederek, çözümün bir parçası olmamızı sağlamaktadır.

Kanban sistemi ile yalın sipariş ve teslimat akışı sağlanarak, talep azalış ve ya artışına tam zamanlı cevap vermek hedeflenmektedir.

SAP entegrasyonu ve terminaller aracılığıyla yönetim sağlanıp üst noktada teknoloji ile desteklenmektedir.

Tasarım, Mühendislik ve Paketleme Hizmetleri

Tasarım ve mühendislik hizmetimiz sayesinde paydaşlarımızın ürün veya sistemlerinin tasarımı ve geliştirilmesi sürecinde profesyonel destek sağlamaktayız. Bu hizmetimizi, gelişmiş müşteri ağımızla hizmet anlayışımızı farklı endüstrilere sağladığımız iş ortaklığı ile her geçen gün geliştirmeye devam ediyoruz. Aynı zamanda iş ortaklarımızın taleplerine uygun paketleme, kaplama ve setleme hizmetlerimizle de çözümün bir parçası olmaya devam etmekteyiz.